Przejdź do treści

Biuro Informacyjne Województwa Wielkopolskiego w Brukseli

    EU20 WLKP LOGOTYP RGB KOLOR

Biuro Wielkopolski w Brukseli Wielkopolska BXL

ogolny dzien informacyjny

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) odbędzie się 11 stycznia 2024 roku o godziny 10.00 na terenie PGE Narodowy w Warszawie. Podczas spotkania będzie można uczestniczyć w licznych sesjach tematycznych i warsztatach, które mogą dostarczyć wartościowe informacje i inspiracje związane z programem Erasmus+ oraz innymi międzynarodowymi inicjatywami edukacyjnymi.

Udział w wydarzeniu będzie okazją do poznania pełnej oferty edukacyjnej, możliwości, zasad oraz terminów związanych z międzynarodowymi programy edukacyjnymi zarządzanymi przez FRSE. Zostanie także zapewniona możliwość konsultacji z ekspertami, którzy odpowiedzą na pytania związane z działaniem programów edukacyjnych i udzielą pomocy w zakresie przygotowań do realizacji przyszłych projektów edukacyjnych.

Oto niektóre tematy konsultacji:

  • Erasmus+. Jak zacząć? Czym się zainspirować?
  • Jak znaleźć instytucję/organizację partnerską?
  • Rejestracja w systemie EU_Login
  • Zasady finansowe w programie Erasmus+
  • Akredytacje w programie Erasmus+
  • Jak zgłosić swoją kandydaturę do konkursów realizowanych przez FRSE?
  • Akcje centralne Erasmus+: Partnerstwa na rzecz doskonałości, Jean Monnet, wirtualne wymiany w szkolnictwie wyższym.

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego odbędą się także Spotkania z dobrymi praktykami. Podczas tych spotkań będą Państwo mieli okazję poznać interesujące projekty realizowane przez beneficjentów, wymienić się doświadczeniami oraz czerpać inspirację do podejmowania nowych działań w ramach programów edukacyjnych.

Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które przybliży wszystkie możliwości w zakresie programów edukacyjnych. Wydarzenie jest bezpłatne.

Link do rejestracji

Program wydarzenia

Oprac. na podst. FRSE