Przejdź do treści

Komisja Europejska opublikowała wspólne ramy kompetencji finansowych UE i OECD dla dzieci i młodzieży

27 września 2023 r. Komisja Europejska opublikowała wspólne ramy kompetencji finansowych UE i OECD dla dzieci i młodzieży. Ramy te...

Zaproszenie na wydarzenie: „Europa po wyborach – Polska zagłosowała”, 16 października 2023 r. godz. 13.00, Bruksela

  ZAPROSZENIE   Regiony partnerskie Wielkopolska i Hesja  serdecznie zapraszają na wydarzeniebędące częścią cyklu „Europa po wyborach” Polska zagłosowała poniedziałek, 16 października 2023 r.lekki lunch od...

90 mln euro w ramach 17 projektów wspierających zdrowe gleby

Komisja Europejska zainwestuje 90 mln euro w 17 nowych projektów badawczych realizujących misję UE: „pakt na rzecz zdrowych gleb w Europie”....

Aktualności

PRZYPOMNIENIE: Europejski Tydzień Regionów i Miast: Zaproszenie do udziału w warsztacie na temat zmian behawioralnych na rzecz transformacji energetycznej, 12.10.2023, godz. 11.30-12.30, Bruksela

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie w ramach tegorocznej edycji

Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast

W JAKI SPOSÓB WŁADZE LOKALNE I REGIONALNE NAPĘDZAJĄ ZMIANY BEHAWIORALNE NA RZECZ TRANSFORMACJI ENERGETYCZNEJ”.

Wydarzenie odbędzie się 12 października 2023 roku o godzinie 11.30 w siedzibie regionu Irlandii Północnej w Brukseli przy ulicy Chaussée d’Etterbeek 180.

W panelu wezmą udział samorządowcy, lokalni działacze oraz przedstawiciele świata nauki i biznesu, którzy przedstawią strategie dotyczące zmian behawioralnych w zakresie transformacji energetycznej. Tematem rozmów będą także kwestie partnerstw prywatno-lokalnych, strategie komunikacji w zakresie innowacji i dolin wodorowych oraz współpraca międzyregionalna.

PL foto

W warsztacie wezmą udział przedstawiciele europejskich regionów: Wielkopolski, Umbrii (Włochy), Koszyc (Słowacja), Irlandii Północnej i północno-wschodniej Rumunii.

Przedstawicielem Wielkopolski będzie Maciej Sytek, prezes Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie i Pełnomocnik Zarządu Województwa Wielkopolskiego ds. restrukturyzacji Wielkopolski Wschodniej.

Spotkanie zakończy się sesją networkingową.

Uczestnictwo w spotkaniach organizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast jest bezpłatne. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Rejestracja znajduje się pod tym linkiem. Każdy uczestnik wydarzenia musi założyć konto na oficjalnej platformie z wykorzystaniem EU Login.