Przejdź do treści

Biuro Informacyjne Województwa Wielkopolskiego w Brukseli

    EU20 WLKP LOGOTYP RGB KOLOR

Biuro Wielkopolski w Brukseli Wielkopolska BXL

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie w ramach tegorocznej edycji

Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast

W JAKI SPOSÓB WŁADZE LOKALNE I REGIONALNE NAPĘDZAJĄ ZMIANY BEHAWIORALNE NA RZECZ TRANSFORMACJI ENERGETYCZNEJ”.

Wydarzenie odbędzie się 12 października 2023 roku o godzinie 11.30 w siedzibie regionu Irlandii Północnej w Brukseli przy ulicy Chaussée d’Etterbeek 180.

W panelu wezmą udział samorządowcy, lokalni działacze oraz przedstawiciele świata nauki i biznesu, którzy przedstawią strategie dotyczące zmian behawioralnych w zakresie transformacji energetycznej. Tematem rozmów będą także kwestie partnerstw prywatno-lokalnych, strategie komunikacji w zakresie innowacji i dolin wodorowych oraz współpraca międzyregionalna.

PL foto

W warsztacie wezmą udział przedstawiciele europejskich regionów: Wielkopolski, Umbrii (Włochy), Koszyc (Słowacja), Irlandii Północnej i północno-wschodniej Rumunii.

Przedstawicielem Wielkopolski będzie Maciej Sytek, prezes Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie i Pełnomocnik Zarządu Województwa Wielkopolskiego ds. restrukturyzacji Wielkopolski Wschodniej.

Spotkanie zakończy się sesją networkingową.

Uczestnictwo w spotkaniach organizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast jest bezpłatne. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Rejestracja znajduje się pod tym linkiem. Każdy uczestnik wydarzenia musi założyć konto na oficjalnej platformie z wykorzystaniem EU Login.