Przejdź do treści

Wielkopolanie poszukiwani!

KozlyDrodzy Wielkopolanie i sympatycy Wielkopolski pracujących w Instytucjach Europejskich, w służbach dyplomatycznych i konsularnych, organizacjach rządowych i pozarządowych oraz po prostu mieszkający w Belgii,

chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w Klubie Wielkopolan w Brukseli. Widujemy się, nieprzerwanie od 12 lat, na regularnych spotkaniach w siedzibie Wielkopolski w Brukseli. Do tej pory gościliśmy między innymi ambasadorów, europosłów, szefów Instytutu Polskiego w Brukseli, a także ciekawe osoby z regionu. Często rozmawialiśmy na tematy związane z regionem, Unią czy życiem w Belgii.

Koleje spotkanie będzie wyjątkowe, takiego nie było już od wielu lat. Więcej szczegółów zdradzimy wkrótce. Na razie potwierdzamy datę - 16 października 2019 r. (środa) o godz. 18:00 w siedzibie Wielkopolski w Brukseli (rue Montoyer 21). Mile widziana jest każda osoba, dla której sprawy Wielkopolski, jej wszechstronny rozwój, kultura i tradycja, są bliskie sercu.

Jednocześnie zapraszamy do śledzenia informacji z Wielkopolski i zapisania się do otrzymywania newsletter’a na stronie www.wielkopolska.eu oraz do obserwowania strony Klub Wielkopolan w Brukseli na Facebook’u.

Zapisać się do naszej bazy adresów e-mail można wysyłając wiadomość na adres brussels.office@wielkopolska.eu. Rejestrując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (więcej).

Dzięki temu będziecie na bieżąco otrzymywać informacje o tym i o kolejnych spotkaniach, oraz o innych wydarzeniach organizowanych przez nasze Biuro.

Autor: Biuro Wielkopolski w Brukseli