Konkurs fotograficzny "Europa w moim regionie" otwarty!

                                             

 

 
 
 

Konkurs fotograficzny "Europa w moim regionie" otwarty!

Konkurs fotoKomisja Europejska ogłosiła konkurs fotograficzny „Europa w moim regionie”, w którym mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy UE powyżej 18 roku życia. Konkurs ma na celu przedstawienie wpływu unijnych funduszu na życie obywateli.

Zadanie konkursowe
Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zdjęcie, które wyraźnie przedstawia inwestycję powstałą przy wsparciu ze środków unijnych. Na fotografii musi być widoczna flaga UE oraz billboard lub tablica informująca o dofinansowaniu UE.
Organizatorzy zachęcają do kreatywności!

Informacje na temat projektów, które otrzymały dofinansowanie unijne można znaleźć na stronie Komisji Europejskiej: tutaj oraz tutaj.

Termin nadsyłania prac upływa 28 sierpnia 2015 r. Nagrodą będzie wycieczkę dla dwóch osób do Brukseli podczas Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast – Open Days (12 - 15 października 2015).

Głosowanie
Głosowanie rozpocznie się 31 sierpnia i potrwa do 8 września. Każdy użytkownik portalu społecznościowego Facebook mieszkający na stałe w jednym z 28 państw członkowskich UE lub w kraju ubiegającym się o członkowstwo (Albania, Bośnia i Hercegowina, była Jugosłowiańska Republika Macedonii, Kosowo, Czarnogóra, Serbia i Turcja) będzie mógł zagłosować na wybrane zdjęcie. Natomiast ostatecznego wyboru trzech zwycięzców dokona międzynarodowe jury składające się ze specjalistów w dziedzinie fotografii i komunikacji. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 19 września 2015 roku.


Czytaj więcej...
 
 
 
Otrzymałeś ten biuletyn, ponieważ zgłoszona została jego prenumerata w serwisie http://www.wielkopolska.eu.
Aby anulować jego otrzymywanie, prosimy kliknąć tu.
Powered by AcyMailing